KAYSERİ ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

Öğrenci Başarı İzleme Araştırması Anketleri İle İlgili Açıklamalar

16 Nisan 2019 tarihinde test uygulaması gerçekleştirilen Öğrenci Başarı İzleme Araştırması kapsamında anket çalışması; araştırmaya dahil edilen tüm 4. ve 7. sınıfları kapsayacak şekilde yapılacaktır. 
Öğrenci Başarı İzleme Araştırması Anketleri İle İlgili Açıklamalar

Anketleri; sınava katılan tüm 4. sınıf öğrencileri Anılan öğrencilerin derslerine giren sınıf öğretmenleri (varsa branş öğretmenleri İngilizce, Beden Eğitimi vb. hariç) Sınava katılan okulların bir idarecisi dolduracaktır (sisteme okul müdürleri veya müdür vekilleri dahil edilmiştir, sisteme tanımlanmamış ise anket doldurmayacaktır, ayrıca müdür yardımcıları anket doldurmayacaktır)    Anketleri; sınava katılan tüm 7. sınıf öğrencileri Anılan öğrencilerin Türkçe, Fen Bilimleri ve Matematik derslerine giren öğretmenler Sınava katılan okulların bir idarecisi dolduracaktır (sisteme okul müdürleri veya müdür vekilleri dahil edilmiştir, sisteme tanımlanmamış ise anket doldurmayacaktır, ayrıca müdür yardımcıları anket doldurmayacaktır)      Anketler http://odsgm.meb.gov.tr/anket modülü üzerinden doldurulacaktır.    Modülde anketler; öğrenci anketi, öğretmen anketi ve okul anketi şeklinde sıralanmıştır. Okul idarecileri okul anketi linkini kullanacaklardır. Anket modülüne T.C. Kimlik Numarası ve Doğum Tarihi ile giriş yapılacaktır.    Anket modülü 16 Nisan 2019 tarihi ile 22 Nisan 2019 tarihleri arasında açık olacaktır. Ankete katılım zorunlu olup tüm katılımcıların bu tarihler arasında anketi doldurmaları gerekmektedir.    Öğrenci Başarı İzleme Araştırmasına katılan tüm okulları bu açıklamalar doğrultusunda bilgilendirmenizi ve anketleri, sistemde yaşanabilecek yoğunluğu dikkate alarak son günü beklemeden tamamlamaları hususunda uyarmanızı rica eder hepinize kolaylıklar dilerim.  

Sahabiye Mah. Boylar Sk. No.8 Kocasinan/KAYSERİ 38010 - 03522316423

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.