KAYSERİ ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
Kayseri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i Ziyaret Ettik
![Kayseri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i Ziyaret Ettik](/meb_iys_dosyalar/2022_01/24142002_24112646_photo_2022-01-24_11-23-43.jpg)
Kayseri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ziyarete Kayseri Ölçme Değerlendirme Merkez Müdürü Sayın Ahmet SOYUER, Müdür Yardımcısı Sayın İlhami Selim BAYKÖSE , Kurum öğretmenlerimiz Sayın Büşra ARIK GÜNGÖR, Sayın Talip ARIKAN ve Sayın Abdullah DENİZLİ katıldı. Ziyarete İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Şemun AKMAN da eşlik etti.